Wszy - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

wszy / sen wszach / widzieć wszy

Według sennika wszy widziane we śnie to często oznaka strachu, frustracji, albo irytacji. Sen o wszach można jednak interpretować na wiele sposobów.

Sen o wszach często nawiązuje do psychiki śniącego – czujesz, że zrobiłeś w swoim życiu coś złego i bardzo obawiasz się konsekwencji jakie za to poniesiesz. Wszy odnoszą się właśnie do twojego nieczystego sumienia. Jest to bowiem symbol Twojego „zanieczyszczenia” emocjonalnego i duchowego.

Wszy pojawiające się we śnie mogą tez znaczyć, że w pewnych sferach życia czujesz się niewystarczająco pewny i dobry. Wydaje Ci się, że nie spełniasz pewnych oczekiwań. Wszy obrazują też czasem Twoją odpowiedzialność za jakąś złą sytuację, przez którą cierpią inni ludzie.

Wszy widziane we śnie mogą też oznaczać konkretną osobę, na która powinieneś bardzo uważać, albo co do której powinieneś się zdystansować. Osoba ta być może bardzo Cię wykorzystuje, dlatego nie warto poświęcać jej więcej czasu.

Sen o wszach często pojawia się u osób, które mają za sobą niezwykle traumatyczne przejścia życiowe. Jest to wtedy symbol słabej psychiki w związku z minionymi wydarzeniami.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


malakia | 5 star star star star star
Obrzydliwe nawet we śnie są wszy!!

Przeczytaj również: