Wojna - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o wojnie / widzieć wojnę / wojna wygrana / przegrana wojna / walczyć w wojnie / być na wojnie / wyruszyć na wojnę

Wojna to motyw senny, który pojawia się u wielu osób. Według sennika wojna najczęściej zapowiada złe i niekorzystne wydarzenia – konflikty, problemy, trudny czas w życiu.

Sen o wojnie, którą tylko widzimy znaczy, że pewne sytuacje życiowe wywołują u nas duży stres i zdenerwowanie. Bardzo niepokoimy się o swoje bezpieczeństwo, albo o to co wydarzy się w przyszłości. Według wielu interpretacji widok wojny we śnie to też zapowiedź jakiegoś konfliktu, na przykład w pracy, rodzinie albo wśród przyjaciół.

Sen, w którym widzimy wojnę oraz walczących żołnierzy to ostrzeżenie przed wtrącaniem się w sprawy innych ludzi, które Ciebie nie dotyczą.

Wojna wygrana zwiastuje pokonanie swoich ogromnych słabości. To też zapowiedź, że wreszcie pokonamy jakieś problemy, które męczyły nas przez bardzo długi czas.

Przegrana wojna z kolei zwiastuje spore trudności, które pojawią się w Twoim życiu. Będziesz musiał stawić im czoła samodzielnie.

Sen o wojnie może mieć dla kobiety znaczenie symboliczne – to zapowiedź, że urodzi syna, albo że poślubi żołnierza.

Być na wojnie i walczyć w niej to zapowiedź ostrego konfliktu, który wybuchnie wśród Twoich przyjaciół. Nie powinieneś jednak zbytnio wdawać się w ten konflikt, ponieważ to tylko Tobie zaszkodzi.

Wyruszyć na wojnę to zwiastun niekorzystnego obrotu spraw, którymi obecnie się zajmujesz. Nie zakończą się one po Twojej myśli.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Marcel | 5 star star star star star
snilo mi sie ze znalazlem sie gdzies w iraku i akurat bylo bombardowanie. nie wiedzialem jak sie mam zachowac i co robic. wszedzie slyszalem tylko odglos strzalow. to bylo straszne. balem sie ze zaraz zgine. biegalem wokol siebie jak w jakims amoku. obudzilem sie caly mokry i spocony

Przeczytaj również: