Woda - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

woda / sen o wodzie / brudna woda / czysta woda / płytka woda / głęboka woda / woda święcona / wylewanie wody / chodzenie po wodzie

Woda to najpopularniejsza substancja na Ziemi. Uznawana jest w wielu dziedzinach jako źródło życia. Według sennika woda w marzeniach sennych to bardzo szeroka symbolika, która nawiązywać może do wielu różnych spraw.

Sen o wodzie czystej i przejrzystej najczęściej odzwierciedla niezwykle dobre samopoczucie osoby śniącej. Jest to tez odzwierciedlenie zawsze poukładanych myśli, spokoju ducha i stabilności emocjonalnej. Sen, w którym wpadamy do czystej wody zapowiada ogromne i dosyć niespodziewane szczęście, którego w najbliższym czasie doświadczymy.

Brudna woda ostrzega przed poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi, które ciężko będzie pokonać. Sen, w którym pojawia się brudna woda jest często też symbolem osamotnienia i smutku lub bardzo skomplikowanych spraw życiowych. Sen o tym, że wpadamy do brudnej wody zapowiada, że popełnimy w życiu bardzo poważny błąd, który będzie miał długotrwałe konsekwencje.

Woda płytka sygnalizuje śniącemu, że w pewnych kwestiach powinien jednak nieco podwyższyć sobie poprzeczkę. Z kolei czasami taki sen odnosi się do powierzchownego charakteru osoby śniącej.

Głęboka woda jest symbolem ciągłego poznawania siebie oraz prawdy o swoim stanie ducha i charakterze.

Według wielu religii sen o wodzie jest symbolem odrodzenia się, albo oczyszczenia duchowego.

Woda święcona to również symbol odnoszący się do duchowości – symbolizuje ciągłe poszukiwanie pomocy duchowej.

Picie wody oznacza, że wreszcie zaspokoisz pewne swoje potrzeby. Jednak jeżeli pijesz we śnie wodę ciepła to już zapowiedź choroby. Z kolei picie wody zimnej to symbol, który kojarzony jest z dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

Wylewanie wody w marzeniu sennym to ostrzeżenie przed kłopotami w pracy. Sen taki zapowiada tez często pomyłkę, przez którą możesz mieć w pracy spore problemy.

Chodzenie po wodzie nawiązuje do Twojego stanu duchowego – jest to sygnał, że jesteś osobą pewna siebie , zdajesz sobie sprawę ze swojej wartości i swoich możliwości.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Domi | 5 star star star star star
pływałam ostatnio w śnie w takiej brudnej wodzie. nic nie widziałam. bałam się w niej zanurzyć. faktycznie po kilku dniach zachorowałam. sny się jednak sprawdzają. szkoda tylko, że nie zawsze są one dobre

Przeczytaj również: