Wisielec - sennik

0

Powiązane słowa:

wisielec / widzieć wisielca / powieszony

Według sennika wisielec widziany we śnie jest najczęściej odniesieniem do podświadomości osoby śniącej. Wbrew pozorom sen o wisielcu nie konieczne symbolizuje tylko negatywne zdarzenia. Jest to właśnie bardzo często nawiązanie do pozytywnych zmian – zakończenia jakiegoś etapu w życiu i rozpoczęcia zupełnie nowego.

Widzieć wisielca we śnie znaczy, że wszystkie Twoje problemy w najbliższym czasie zakończą się. Nawet jeżeli dręczyły Cię przez bardzo długi czas.

Jeżeli we śnie widzisz kogoś, kto próbuje się powiesić, to oznacza to, że w realnym życiu bardzo pragniesz zerwać z przeszłością, która odbiła na Tobie swoje piętno.

Próbować się powiesić we śnie to zapowiedź dużych zmian w Twoim życiu – i co najważniejsze, będą to zmiany na lepsze.

Zostać powieszonym we śnie oznacza, że podążasz bardzo dobrą drogą, która pozwoli Ci na pokonanie wszelkich trudności. Nawet jeżeli borykasz się z nimi już od wielu lat.

Według wielu senników wisielec widziany we śnie oznacza, że sukces który osiągnąłeś w ostatnim czasie jest sprzeczny z korzyściami materialnymi. Taka sytuacja świadczy bardzo dobrze o Tobie.

Czasem sen o wisielcu interpretowany jest jako niewłaściwy kierunek Twojego życia. Wszystko układa się nie tak, jakbyś tego chciał do końca.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: