Winda - sennik

2
5 Rate

Powiązane słowa:

winda / sen o windzie / widok windy / zatrzymana winda / winda zjeżdzająca

Według sennika winda to symbol bardzo szybkich zmian, sukcesów lub porażek. Winda to bowiem urządzenie, które transportuje bardzo szybko, dlatego właśnie we śnie nawiązuje do dynamicznych wydarzeń.

Sam widok windy we śnie oznacza, że na co dzień żyjesz nadzieją na to, że ktoś pomoże Ci w życiu. Liczysz na to, że dzięki cudzej pomocy rozwiążesz swoje dotychczasowe problemy, albo ktoś ułatwi Ci drogę do celu.

Sen o windzie, która nagle się zatrzymuje to nawiązanie do szybkiego tempa życia. Powinieneś na chwilę zatrzymać się i przemyśleć swoje postępowanie. Może to być też nawiązanie do potrzeby chwilowego odpoczynku.

Jeżeli śni Ci się, że wchodzisz do windy to spodziewaj się sporych zmian w życiu, które nadejdą już niebawem.

Sen o windzie, która jedzie do góry symbolizuje, że szybko i bez problemów osiągniesz wyznaczony sobie wcześniej cel. Sen taki jest też interpretowany jako wzbijanie się ponad przeciętność i zrobienie czegoś, co przyniesie Ci pozytywny rozgłos.

Winda zjeżdżająca w dół oznacza spore straty. To krok w tył w Twoim życiu. Sen taki może tez zapowiadać kłopoty.

Jeżeli w marzeniach sennych winda zacina się pomiędzy piętrami, jest to znak, że utknęliśmy w martwym punkcie naszego życia, nie wiemy jak dalej postępować.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Aga | 5 star star star star star
raz snilo mi sie ze zatrzasnelam sie w windzie. nagle wylaczylo sie jeszcze swiatlo a ja sie czulam coraz gorzej. obudzilam sie cala wystraszona. cale szczescie ze sie obudzilam bo jeszcze chwile i bym sie nabawila klaustrofobii przez sen
pola | 5 star star star star star
miałam kiedys taki sen o windzie ze staneła miedzy pietrami. jak ja sie okropnie bałam... masakra ale przynajmniej dzięki sennikowi wiem co ten sen znaczyl :)

Przeczytaj również: