Wąż - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

widzieć węża / atakujący wąż / syczenie węża / zabić węża / zielony wąż / niebieski wąż

Według sennika wąż to jeden z najbardziej złożonych sennych symboli. Interpretacje snu o wężach mogą mieć więc naprawdę bardzo dużo znaczeń. Dlatego właśnie niezwykle ważny jest każdy element snu, w którym widzimy węże. Często to właśnie detale mają wpływ na ostateczną interpretację snu.

Widok węża we śnie ostrzega przed jakimś człowiekiem, który jest wobec nas złośliwy i działa na naszą niekorzyść. Sen taki często też odzwierciedla niezdecydowanie albo niepewność śniącego w odniesieniu do ważnych życiowych spraw.

Dla osób będących w związku sen o wężu symbolizuje, że pojawi się rywal, który będzie chciał ten związek rozbić.

Wąż, który nas atakuje lub kąsa ostrzega przed groźnym przeciwnikiem, któremu będziemy musieli samodzielnie stawić czoła. Walka wymagać będzie sporego wysiłku.

Jeśli we śnie tylko słyszymy syczenie węża to jest to ostrzeżenie przed wrogami ukrywającymi się pod przykrywką naszych przyjaciół.

Sen o wężu, którego zabijamy lub próbujemy zabić oznacza, ze w najbliższym czasie podejmiemy próbę rozwiązania pewnych poważnych problemów towarzyszących nam już od wielu lat i uda nam się je rozwiązać pomyślnie.

Wąż zielony w marzeniach sennych to zapowiedź dobrego i komfortowego życia, które zgodne będzie z naszymi oczekiwaniami i sumieniem.

Wąż niebieski jest nawiązaniem do naszej sfery emocjonalnej – jesteśmy chłodni i niechętnie mówimy o uczuciach.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Pawel | 5 star star star star star
mialem dziwny sen. snilo mi sie ze mialem u siebie w pokoju weza. nie wiem co to byl za waz ale nie balem sie go. "chodzil" ze mna wszedzie i mial dziwne duze zielone oczy, ktore wydawalo mi sie ze caly czas na mnie patrza

Przeczytaj również: