Wanna - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

wanna / sen o wannie / widok wanny / wanna napełniona / pusta wanna

Sen o wannie najczęściej nawiązuje do podświadomej sfery psychiki. Szczegółowa analiza tego snu możliwa jest po zapamiętaniu jak największej ilości szczegółów całego snu.

Według sennika wanna widziana we śnie sugeruje śniącemu, aby większą uwagę zwrócić na emocje oraz życie wewnętrzne – ma to bowiem olbrzymie znaczenie w codziennym funkcjonowaniu.

Wanna widziana we śnie często tez odnosi się do pewnych czynności, które wiążą się z oczyszczeniem umysłu i ducha. Sen taki może więc też sugerować, że potrzebujesz chwili odpoczynku i zastanowienia się nad swoim postępowaniem, które może nie zawsze jest właściwe.

Sen o wannie, która po brzegi napełniona jest wodą sugeruje osobie śniącej, że powinna ona zaakceptować wreszcie swoją życiowa sytuację, ponieważ w najbliższym czasie nie ulegnie ona zmianie.

Z kolei sen o pustej wannie zapowiada wiele porażek oraz nieszczęść w życiu. Pusta wanna często tez odnosi się do emocjonalnej pustki osoby śniącej.

Sny o wannie bardzo często pojawiają się u osób, które akurat przechodzą w życiu bardzo ciężki okres i zamartwiają się nim. Jest to wtedy właśnie nawiązanie do emocjonalnej pustki.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Aga | 5 star star star star star
ostatnio snilo mi sie ze chcialam pojsc wziac kapiel. nalalam, a przynajmniej tak mi sie wydawalo, pelna wanne wody, a gdy tylko do niej weszlam okazalo sie, ze wanna jest pusta. chcialam nalac wode ale sie nie dalo. czy to moze oznaczac ze czekaja mnie teraz porazki?

Przeczytaj również: