Utrata pracy - sennik

2
5 Rate

Powiązane słowa:

praca / utrata pracy / sen o utracie pracy / przepracowanie / rozmowa kwalifikacyjna / zwolnienie z pracy / kłótnia w pracy

Praca jest niezwykle ważna w życiu każdego człowieka. Sen o jej utracie niewątpliwie należy do tych, których nie chcemy śnic. Sen o utracie pracy jest jednym z najczęstszych, które pojawiają się właśnie w odniesieniu do tego symbolu.

Według sennika utrata pracy widziana we śnie może często zwiastować nadchodzące w naszym życiu niebezpieczeństwo. Może się to odnosić nie koniecznie do utraty pracy, ale na przykład do problemów w firmie. Może to również dotyczyć życia prywatnego.

Czasami sen o utracie pracy nawiązuje do tego, że najwyższy już czas aby zmienić swoją obecną posadę. Utrata pracy w marzeniach sennych jest bowiem często nawiązaniem do wypalenia zawodowego, albo niezadowolenia z obecnego stanowiska.

Kiedy we śnie bardzo dużo pracujesz i marzysz o porzuceniu zajęć jest to znak, że w realnym życiu potrzebujesz wreszcie odpoczynku. Ponieważ zbyt wiele czasu poświęcasz obowiązkom zawodowym.

Rozmowa kwalifikacyjna po utracie pracy widziana we śnie zapowiada, że w najbliższym czasie ktoś gruntownie sprawdzi Twoje określone umiejętności.

Koszmar o zwolnieniu z pracy to zazwyczaj ostrzeżenie. Tego typu sen ostrzega bowiem przed ludźmi, którzy będą chcieli podejmować ważne decyzje za nas. Nie możemy więc w żaden sposób im na to pozwolić.

Z kolei sen o kłótni w pracy to bardzo pozytywny znak. Jest to bowiem zapowiedź podwyżki.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Iga | 5 star star star star star
teraz zaczne sie zastanawiac nad swoja praca. moze fakycznie ktos z moich bliskich chce za mnie podejmowac decyzje a ja tego nie zauwazam? utrata pracy to na pewno ostrzezenie? nie ma zadnego inne ukrytego znaczenia?
kora | 5 star star star star star
przypominam sobie ze kiedys snilo mi sie zwolnienie z pracy, ale nie wziełam tego do siebie. chyba zacznę częściej zaglądac do sennika zeby wiedziec czego sie spodziewac

Przeczytaj również: