Ucieczka - sennik

2
5 Rate

Powiązane słowa:

ucieczka / sen o ucieczce / ucieczka przed nieznajomymi / ślepy zaułek / udana ucieczka / ucieczka przed dzikimi zwierzętami

Według sennika ucieczka we śnie może mieć różne znaczenie, które to uzależnione jest od wielu innych czynników pojawiających się w marzeniach sennych. Co ciekawe sen o ucieczce najczęściej zaliczany jest do koszmarów.

Jeżeli w swoim śnie uciekasz przed konkretną osobą, którą znasz w prawdziwym życiu, jest to jasne przesłanie, że bardzo boisz się tej właśnie osoby. Boisz się jej przeciwstawić i wyrazić przy niej swoje prawdziwe zdanie w pewnych kwestiach.

Sen o ucieczce przed nieznajomym sugeruje, że w życiu nie potrafisz dokładnie zweryfikować grożącego Ci niebezpieczeństwa, przez co niezwykle często stajesz się ofiarą.

Sen, w którym to uciekając natrafiasz na ślepy zaułek sugeruje, że najwyższy czas zmienić sposób działania i myślenie, jeżeli chcesz w końcu osiągnąć ważne dla siebie cele.

Sen, w którym chcesz uciekać, ale z jakichś powodów nie dajesz rady ponieważ jesteś sparaliżowany to jeden z koszmarów, który obrazuje naszą niemoc i totalną bezradność w pewnych sprawach. Sen taki niejednokrotnie nawiązuje też do paraliżującego lęku, który ogranicza w działaniu i hamuje rozwój.

Udana ucieczka, w której docierasz do celu to znak, że unikniesz niezwykle groźnego niebezpieczeństwa.

Jeżeli we śnie ktoś, albo coś nam ucieka to jest to symboliczne nawiązanie do tego, że dążymy do jakiegoś celu i chcemy go zrealizować za wszelką cenę.

Ucieczka przed dzikimi, groźnymi zwierzętami zapowiada problemy w związku labo w małżeństwie.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


karolina | 5 star star star star star
czesto sni mi sie ucieczka. czasami udaje mi sie uciec a czasami po prostu brakuje mi sil i nagle zatrzymuje sie w miejscu. wydaje mi sie ze cos mnie zaraz zlapie i wtedy sie budze. przerazaja mnie takie sny...
Maks | 5 star star star star star
najgorszy sen to jak sni mi sie, ze probuje uciec a nie moge. probuje wtedy biec a stoje w miejscu. mam wrazenie ze cos lub ktos mnie zaraz dopadnie :(

Przeczytaj również: