Ubrania - sennik

2
5 Rate

Powiązane słowa:

ubrania / sen o ubraniach / brudne ubrania / ciasne ubrania / podziwianie ubrań / małe ubrania / eleganckie ubrania

Według sennika ubrania pojawiające się we śnie mogą nawiązywać zarówno do sfery materialnej, jak i duchowej osoby śniącej. Dlatego właśnie w interpretacji niezwykle duże znaczenie mają pozostałe elementy pojawiające się we śnie.

Sen o ubraniach bardzo często nawiązuje do naszego aktualnego stanu duchowego, samopoczucia. Jeżeli śni Ci się, że ubrany jesteś elegancko, pięknie i stylowo znaczy to, że w prawdziwym życiu przeżywasz właśnie bardzo dobry okres, który będzie trwać jeszcze długo. Z kolei sen, w którym masz na sobie podarte ubrania, brudne i bardzo zaniedbane oznacza, że Twoje życie jest bardzo ciężkie i nic nie wskazuje na to, aby miało się poprawić.

Sen o brudnym ubraniu często też interpretowany jest jako brak umiejętności dbania o siebie, swoje potrzeby oraz interesy. Warto zrzucić te brudne ubrania i zacząć żyć „na nowo”.

Ciasne ubrania w marzeniach sennych symbolizują ogromne ograniczenia życiowe, jak również skrępowanie. To często nawiązanie do tego, że w realnym życiu nie maż możliwości, aby w pełni wyrażać swoje poglądy. Ograniczają Cię ludzie.

Bardzo eleganckie ubranie, na przykład garnitur lub elegancka jasna suknia to znak, że w życiu zbyt poważnie podchodzisz do wszystkich spraw, przez co nie jesteś w stanie cieszyć się nim do końca.

Niemodny strój widziany we śnie zwiastuje Ci dojście do bardzo dużego majątku. Jednak będzie to obkupione dużym wysiłkiem i ciężką pracą.

Sen, w którym podziwiasz ubranie innej osoby czasem interpretowany jest jako zazdrość wobec innych osób. Według wielu senników jednak sen ten też odnosi się do podziwu kogoś za to co robi i jakim jest człowiekiem oraz do zazdrości w sensie pozytywnym, podziwu.

Za małe ubranie oddaje niskie poczucie wartości danej osoby oraz zbytnią skromność, która wcale nie prowadzi do niczego dobrego.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


drifcik | 5 star star star star star
dobrze ze nie snily mi sie brudne i podarte ubrania. sny maja wielka moc- nie zapominajcie o tym
Kaja | 5 star star star star star
ja rowniez wierze w sny. chociaz musze powiedziec ze nie pamietam kiedy ostatnio snily mi sie ubrania jednak gdy raz snilo mi sie ze mialam jakas bardzo elegancka suknie, ktora nei chcialam zakladac to pozneij faktycznie okazalo sie, ze niepotrzebnie przejmowalam sie jedna rzecza

Przeczytaj również: