Tygrys - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

tygrys / sen o tygrysie / spotkać tygrysa / atakujący tygrys / uciekający tygrys / tygrys widziany w klatce

Tygrys jest jednym z największych drapieżników żyjących na lądzie. Ofiary rozszarpuje w mgnieniu oka, dlatego najczęściej jego symbolika odnosi się do walki z wrogiem, agresji, ukrytych przeciwnikach.

Według sennika tygrys pojawiający się we śnie to najczęściej ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem i ukrytymi wrogami, którzy zrobią wszystko żeby nam zaszkodzić. Sen taki często też sugeruje osobie śniącej, że powinna ona kontrolować swoje popędy, ponieważ brak kontroli może sprowadzić na nią spore problemy.

Jeżeli śni Ci się, że to ty jesteś tygrysem to znak, że w realnym życiu powinieneś być bardziej odważny w swoich działaniach. Powinieneś przejmować inicjatywę. Musisz być bardziej twórczy i przebojowy.

Tygrys we śnie mężczyzny nawiązuje często do pożądania silnej kobiety. Jest to tez często znak, ze powinieneś być w swoich decyzjach bardziej stanowczy.
Jeżeli widzisz we śnie tygrysa z bardzo dużej odległości znaczy to, że wokół Ciebie kręci się sporo nieprzyjaciół i wrogów, którzy na różne sposoby próbują Ci zaszkodzić

Spotkanie tygrysa na swojej drodze zapowiada poznanie bardzo ważnej i wpływowej osoby. Znajomość z nią przyniesie Ci sporo korzyści, nie tylko w sferze duchowej, ale i materialnej.

Jeśli śni Ci się, że atakuje Cie tygrys to ostrzeżenie przed trudnościami, jakie czekają cię w najbliższym czasie. Podobnie interpretowane jest uciekanie przed tygrysem. Ucieczka przed tym zwierzęciem oznacza też strach i lęki osoby śniącej.

Kiedy to tygrys ucieka przed nami możemy spodziewać się pomyślnego zakończenia jakiejś sprawy oraz rozwiązania wszystkich problemów.

Tygrys widziany w klatce, albo pokonanie agresywnego tygrysa oznacza, że wreszcie uporasz się ze swoim największym wrogiem.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Damian | 5 star star star star star
ostatnio mialem sen z tygresem. snilo mi sie, ze potrafilem nad nim zapanowac i ze byl on caly czas pzy mnie. byc moze w zyciu rowniez chcialbym byc taki silny? co to moze oznaczac? czy komus sprawdzil sie sen z tygrysem?

Przeczytaj również: