Truskawki - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

truskawki / sen o truskawkach / widok truskawek / dojrzałe truskawki / zbieranie truskawek / spożywanie truskawek / zrywanie truskawek

Truskawki to bardzo ciekawy symbol senny, który ma niezwykle szerokie znaczenie. Według sennika truskawki widziane we śnie to często nawiązanie do przyszłości osoby śniącej. Sen taki może być ważnym źródłem informacji.

Sen o truskawkach to często zapowiedź bardzo pozytywnych chwil w życiu śniącego. Owoce te w końcu na myśl przywodzą lato i słońce.

Widzieć truskawki we śnie to często nawiązanie do sfery seksualnej osoby śniącej. Truskawki tutaj oznaczają pewne niezaspokojone potrzeby erotyczne.

Co ciekawe, sen o truskawkach zapowiada romans w pracy, albo poznanie osoby, z która na chwilę połączy nas bliższa relacja.

Widok truskawek niezbyt dojrzałych symbolizuje ogromna tęsknotę za osobami bliskimi. To też czasem oznaka braku czułości w życiu.

Z kolei bardzo dojrzałe truskawki, albo zbieranie truskawek we śnie zapowiadają trzymanie awansu w pracy, zdobycie uznania albo nagrody. To też symbol powodzenie w sferze rodzinnej. Dojrzałe truskawki to bardzo pozytywny symbol, który zwiastuje poprawę losu.

Spożywanie truskawek we śnie to zapowiedź bardzo burzliwego romansu, który będzie mieć wpływ na późniejsze relacje.

Zrywanie truskawek na bardzo dużej działce zapowiada, że w najbliższym czasie spotkasz osobę, która pomoże Ci w biznesie oraz to dzięki niej osiągniesz olbrzymi sukces.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


gretka | 5 star star star star star
dziwny sen kiedys miałam dotyczący własnie truskawek. zrywałam truskawki - były normalne, soczyste, dojrzałe - jednak kiedy chciałam je zjeść robiły się szybko zgnite i aż nieprzyjemne. co mogl oznaczac taki sen?

Przeczytaj również: