Tramwaj - sennik

0

Powiązane słowa:

tramwaj / sen o tramwaju / widzieć tramwaj / czekać na tramwaj / wykolejony tramwaj / kierowanie tramwajem / zniszczony tramwaj

Według sennika tramwaj nawiązuje przede wszystkim do cyklu życia, do tego jak przechodzimy przez swoje życie. Sen o tramwaju to wyraźny sygnał do tego, że należy w życiu jak najszybciej wprowadzić istotne zmiany.

Sen, w którym tylko widzisz tramwaj to znak, ze musisz pilnie załatwić wreszcie sprawę, z którą zwlekasz od dłuższego już czasu.

Jeżeli śni Ci się, że czekasz na tramwaj to oznacza, że odczuwasz w swoim życiu olbrzymią monotonię i dlatego właśnie nadszedł czas na zmiany.

Sen, w którym to jedziesz tramwajem to zapowiedź, że szybko zmienisz swoje plany. Jednak zmiany te nie będą do końca wynikać z Twoich decyzji, a często mogą być spowodowane przez nieoczekiwane zdarzenia w Twoim życiu. Sen o krótkiej przejażdżce tramwajem wskazuje na to, że najwyższy już czas na to, aby przejąć kontrolę nad swoim życiem.

Sen o tramwaju, który stoi w miejscu jest dla śniącego znakiem, że jego rozwój zupełnie stanął w miejscu. Warto więc wreszcie rozpocząć pracę nad sobą, ponieważ przyniesie to sporo korzyści w różnych sferach życia.

Wykolejony tramwaj zapowiada Ci przygodę, która skończyć się może dla Ciebie bardzo źle. To często zapowiedź wypadków, nieprzewidywanych złych sytuacji.

Kierowanie tramwajem we śnie to wyraźny sygnał, że powinieneś komuś pomóc w podjęciu poważnej życiowej decyzji. Rozejrzyj się wokół Ciebie – na pewno jest taka osoba. Może nie mówi Ci wprost, że potrzebuje pomocy.

Bardzo zniszczony, brudny i odrapany tramwaj wróży wielkie rozczarowania związane z planami, które niestety nie zostaną zrealizowane.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: