Tornado - sennik

0

Powiązane słowa:

tornado / sen o tornadzie / widzieć tornado / nadciągające tornado / silne tornado

Tornado to różne zawirowania w życiu, zmienne i nieprzewidywalne sytuacje. Według sennika tornado we śnie odnosić się może do sfery duchowej i materialnej.

Sen o tornadzie, które widzisz z daleka oznacza, że ominą Cię ogromne problemy, a wszystko to dzięki przychylnym Ci osobom. Jeżeli jednak jest to tornado i olbrzymia burza, to znaczy, że twoja najbliższa rodzina jest w ogromnym niebezpieczeństwie.

Bardzo silne tornado, które wciąga Cie w swój wir to zapowiedź dziwnych sytuacji życiowych w jakie zostaniesz wplątany. Ciężko będzie Ci się później od nich odciąć.

Jeżeli widzisz we śnie tornado, które niszczy wszystko co tylko zastanie na swojej drodze to jest to ostrzeżenia przed nadmiernym angażowaniem się w sprawy, które tak naprawdę Ciebie nie dotyczą, a mogą tylko przynieść Ci ogromne szkody.

Sen o tornadzie, które niszczy wszystko na swojej drodze, ale Ciebie oszczędza symbolizuje zwycięską walkę z poważnymi problemami zdrowotnymi, które towarzyszyły Ci już od wielu lat. Wreszcie poczujesz się naprawdę dobrze.

Jeśli widzisz nadciągające tornado na tel jasnego, błękitnego nieba to znak, że nadchodzi dla ciebie pomyślny okres, w którym nawet drobne problemy nie przeszkodzą Ci w realizacji ważnych planów.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: