Torebka - sennik

2
5 Rate

Powiązane słowa:

torebka / sen o torebce / piękna torebka / nowa torebka / pakowanie torebki / poszukiwanie torebki / zgubienie torebki

Torebka symbolizuje wiele ukrytych pragnień i nadziei. W końcu jest to przedmiot, w którym w prawdziwym życiu przechowujemy wiele przedmiotów. Sen o torebce może odnosić się do tego, że w prawdziwym życiu chcemy przed otoczeniem ukryć pewne nasze cechy charakteru. Albo po prostu jesteśmy osobami skrytymi, które niechętnie mówią o sobie, wolą pewne fakty ukrywać.

Według sennika torebka piękna i nowa zapowiada dużą radość oraz bogactwo. Natomiast torebka stara i bardzo zniszczona to symbol straty – straty kogoś lub czegoś.
Uporządkowana torebka widziana we śnie to znak, ze wszystkie sprawy w Twoim życiu są perfekcyjnie uporządkowane, nad wszystkim sprawujesz należytą kontrolę.

Jeżeli śni Ci się, że z torebki wyjmujesz różne przedmioty to znak, że w życiu postępujesz bardzo lekkomyślnie i może to wpłynąć na różne straty.

Pakowanie torebki we śnie sugeruje Ci, że musisz jak najszybciej uporządkować swoje życie. Nastał dla Ciebie najlepszy czas na zmiany, które powinieneś przeprowadzić już bardzo dawno.

Sen o torebce, w której znajdują się kosmetyki oznacza, że jesteś bardzo narcystyczną osobą, co nie jest przez wszystkich tolerowane. Twoim najbliższym znajomym może to bardzo przeszkadzać, jednak ty tego zupełnie nie dostrzegasz.

Sen o poszukiwaniu w torebce jakiegoś przedmiotu to nawiązanie do poszukiwania sensu życia, albo konkretnego celu w życiu.

Zgubienie torebki zapowiada duże przykrości i niemiłe niespodzianki, które bardzo utrudnią Ci życie.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


dona | 5 star star star star star
oj jak mnie sie czesto sni szukanie czegos w torebce :) sen o szukaniu przedmiotów w torebce można powiedzieć ze mnie prześladuje
iza | 5 star star star star star
moj sen sie sprawdzil! :)

Przeczytaj również: