Toaleta - sennik

0

Powiązane słowa:

toaleta / sen o toalecie / korzystanie z toalety / widzieć własne odchody / sprzątać toaletę

Sen o toalecie sugeruje, że potrzebujesz oczyszczenia duchowego, jak również uwolnienia się od dręczących Cie wyrzutów sumienia. Według sennika toaleta jest też nawiązaniem do wyższych potrzeb osoby śniącej, które to mają znaczący wpływ na jakość życia i rozwój osobisty.

Widzieć toaletę we śnie to sugestia, że najwyższy już czas na to, aby zająć się swoimi wyższymi potrzebami – rozwojem osobistym, nauką nowych rzeczy, rozwijaniem swoich pasji. Wszystkie te zajęcia wpłyną bowiem pozytywnie na każdy aspekt Twojego życia.

Widzieć w toalecie własne odchody to symbol, który często pojawia się u osób bardzo zmęczonych jakimś ciężkim okresem w swoim życiu. Jednak okres ten już miną.

Jeżeli śni Ci się, że korzystasz z toalety damskiej lub męskiej znaczy to, ze masz zbyt duże wymagania w stosunku co do swojego partnera. Każdy ma prawo do błędów, dlatego nie należy zbyt pochopnie oceniać pewnych zachowań u partnera.

Sprzątać toaletę we śnie sugeruje Ci, że Twoi znajomi bardzo zazdroszczą Ci Twojego życia. Jednak żaden z nich nie robi nic, aby Ci dorównać. Nie warto więc słuchać ich rad, ponieważ mogą to być porady niekorzystne dla Ciebie.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: