Teściowa - sennik

2
5 Rate

Powiązane słowa:

teściowa / sen o teściowej / miłe spotkanie z teściową / uśmiechnięta teściowa / widzieć teściowe

Sen o teściowej to bardzo często znak, że w wielu kwestiach idziesz na kompromisy, które czasem są dla Ciebie bardzo niekorzystne. Uginasz się pod wpływem innych osób, które to nie zawsze mają wobec Ciebie dobre zamiary. Nawet jeżeli zdajesz sobie sprawę z tego, że możesz żałować pewnych decyzji.

Według sennika teściowa pojawia się często w snach osób, które nie są samodzielne w swoich decyzjach. Brak im odwagi na to, aby wreszcie działać zgodnie ze swoimi potrzebami.

Teściowa we śnie sugeruje, że nie możesz w swoim życiu kierować się swoimi przekonaniami, ponieważ musisz kierować się zasadami, które narzucają Ci inne osoby.

Jeżeli widzisz we śnie teściową, z którą w realnym życiu masz bardzo złe relacje to znak, ze jednak nie skorzystasz z porad pewnych osób. Uznasz je za niekorzystne dla Ciebie, postąpisz zgodnie z własnymi przekonaniami.

Sen o teściowej, która jest w ciąży to zapowiedź nowych perspektyw małżeńskich. Mogą one jednak być bardzo złudne.

Jeżeli we śnie widzisz teściową, która uśmiecha się do Ciebie i jest nadzwyczaj miła, to jest to zapowiedź, że wszystkie Twoje interesy pójdą zgodnie z planem. Co więcej, sen taki jest tez zapowiedzią zupełnie nowych bardzo korzystnych interesów.

Kiedy we śnie dowiadujesz się o śmierci swojej teściowej, jest to zapowiedź, że w pewnej ważnej dla Ciebie sprawie będziesz jednak musiał pójść na kompromis, Inaczej nie da się tej sprawy rozwiązać.

Miłe spotkanie z teściową wróży bardzo udane małżeństwo.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


krawatka | 5 star star star star star
a sen o zabiciu tesciowej? jak to moge interpretowac? lubie moją tesciowa i na pewno nie zycze jej smierci
Pawel | 5 star star star star star
ja musze przyznac ze z moja tesciowa mam bardzo dobre relacje. moze to przez to ze moja mama zmarla jak jeszcze bylem malym chlopcem. bardzo lubie moja tesciowa i nawet jak pojawia mi sie w snach to widze ja usmiechnieta i zadowolona

Przeczytaj również: