Telefon - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o telefonie / telefon / widzieć telefon / rozmowa telefoniczna / odebrać telefon / przerwane połączenie telefoniczne

Według sennika telefon jest bardzo często symbolem relacji międzyludzkich. Chodzi tutaj między innymi o porozumienie między ludźmi, umiejętność rozmowy i więzi jakie łączą ze sobą pewne osoby.

Sen o telefonie może mieć różne interpretacje – i tak na przykład, kiedy śni się nam rozmowa telefoniczna, która jest przyjemna i sympatyczna, oznacza to, że w prawdziwym życiu komunikacja z innymi ludźmi zupełnie nie sprawia nam problemu. Ludzie lubią z nami rozmawiać i każda konwersacja odbierana jest przez nich niezwykle pozytywnie. Z kolei rozmowa telefoniczna z zakłóceniami to symbol totalnego braku porozumienie z innymi ludźmi oraz braku umiejętności odpowiedniej komunikacji.

Jeżeli sen dotyczy ogólnie telefonu, to może być to znak, że odwiedzi nas osoba, której nie widzieliśmy przez wiele lat. Być może też po prostu dostaniemy od niej wiadomość, pomimo że od wielu lat nie rozmawialiśmy z nią.

Sen o telefonie to bardzo często ostrzeżenie przed plotkami na nasz temat, które rozsiewane będą przez różne nieżyczliwe nam osoby.

Jeżeli we śnie tylko widzimy telefon to jest to zapowiedź wydarzeń, które wpłyną bardzo pozytywnie na całe nasze życie. 

Z kolei jeżeli we śnie tylko słyszymy dzwoniący telefon, to jest to zwiastun wielu problemów, które czekają na s w najbliższym czasie.

Sen o rozmowie telefonicznej, która zakłócana jest bardzo intensywnie przez różne szumy i hałasy to zapowiedź sporych nieporozumień, które w najbliższym czasie pojawią się w naszej rodzinie i wśród znajomych.

Sen, w którym odbierasz telefon zapowiada bardzo pracowity i intensywny okres w Twoim życiu.

Jeżeli śni się nam, że nie możemy odebrać telefonu, albo wykonać połączenia to jest to zapowiedź śmierci w rodzinie.

Przerwane połączenie telefoniczne nawiązuje do tego, że nie możesz zrealizować wielu swoich pomysłów ze względu na brak odpowiednich środków finansowych.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Karol | 5 star star star star star
snilo mi sie ze probowalam sie skontaktowac z moja zona. jednak nie moglem sie do niej dodzwonic. caly czas miala wylacozny telefon a ja nie wiedzialem co sie dzieje. bylem zmartiwony ze cos sie stalo. cale szczescie jak sie obudzilem to zona spala obok mnie :)

Przeczytaj również: