Taniec - sennik

2
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o tańcu / taniec / taniec na stole / taniec na dyskotece / taniec rytualny / taniec z przyjacielem / taniec z byłym partnerem / taniec z partnerem / tańczyć samotnie

Według sennika taniec ma bardzo bogatą symbolikę. Może mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne znaczenie. Taniec bardzo często nawiązuje do swobody osoby śniącej, aktywności, albo ciekawych relacji z innymi ludźmi.

Sen o tańcu z partnerem, gdzie taniec ten jest bardzo zgodny, to znak, że te dwie osoby w rzeczywistym życiu rozumieją się bardzo dobrze. Taki sen symbolizuje zgodność charakterów, wzajemne uczucia oraz pełne zrozumienie.

Taniec z obecnym partnerem życiowym to znak, że wasza miłość wciąż kwitnie i wszystko zmierza w bardzo dobrą stronę.

Sen o tańcu z byłym partnerem oznacza, że nadal coś do niego czujesz.

Taniec z przyjacielem albo znajomym zapowiada, że w najbliższym okresie spędzać będziecie ze sobą bardzo dużo czasu.

Jeżeli śni Ci się, że tańczysz samotnie, ale bardzo dynamicznie to znak, że nadchodzą w Twoim życiu bardzo przyjemne chwile. Być może będzie to świętowanie jakiegoś sukcesu.

Taniec na dyskotece, w klubie pełnym ludzi sugeruje, że to najwyższy czas, aby wreszcie się odprężyć i wybrać na jakąś imprezę.

Jeżeli jednak tańczysz samotnie a w oddali widzisz grupę swoich znajomych, to znak, że jesteś bardzo zdystansowany. Sen ten może tez nawiązywać do problemów w nawiązywaniu kontaktu z innymi ludźmi.

Taniec na stole jest dla Ciebie sugestią, że masz niestety predyspozycje do bardzo kompromitujących zachowań. Dlatego uważaj lepiej na to co robisz i w jakim towarzystwie się obracasz.

Sen, w którym pojawia się taniec rytualny czy też transowy nawiązuje do stanu umysłu – to najwyższa dla Ciebie pora, aby oczyścić swoje sumienie.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Paulinka | 5 star star star star star
Uwielbiam tańczyć i tańczę od wielu lat więc dla mnie sny o tańcu to norma :)
paulinn | 5 star star star star star
sniło mi sie ze złamałam noge podczas tanca. i to tak niefortunnie ze juz potem nie moglam tanczyc...

Przeczytaj również: