Tańczyć - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o tańcu / tańczyć sennik / znaczenie snu o tańcu / tańczyć na balu sennik / uczyć kogoś tańczyć we śnie / tańczyć tango sennik

Taniec jest zawsze kojarzony z dobrą zabawą i pięknymi chwilami. Także podczas snu jest on symbolem radości i szczęścia. Pokazuje on także na naszą potrzebę rozrywki czy też posłuchania swojego wewnętrznego głosu. 

Taniec a partnerem we śnie oznacza potrzebę urozmaicenie Waszego życia seksualnego. Kiedy obserwujesz tańczące osoby, będziesz musiał wybrać pomiędzy dwoma opcjami. Taniec na stole symbolizuje łatwe uzależnienie, przed którym należy uważać. Taniec na rurze to zwiastun szalonej zabawy. Jeśli we śnie uczymy kogoś tańczyć, znajdziemy w końcu czas na odpoczynek lub też przed nami gorący romans. Walc symbolizuje pomoc w potrzebie. Tango oznacza namiętną miłość, choć może ona być burzliwa. Polonez wskazuje na monotonię i znudzenie, więc czas na zmiany. 

Jeśli we śnie tańczymy na balu, mamy zbyt wybujałą wyobraźnię. Taniec bez muzyki wyraża nas problem w okazywaniu uczuć lub też wskazuje na potrzebę odpoczynku i rozrywki. Samotny taniec symbolizuje próby skontaktowania się z nami wewnętrznego głosu. Sen o tańczeniu z ukochanym jest zapowiedzią małżeństwa. Jeżeli we śnie tańczysz choć nie umiesz, jesteś przemęczony i lepiej odpocznij. Dwie tańczące ze sobą kobiety to zwiastun zazdrości. Dwaj tańczący mężczyźni zwiastują wygraną walkę pomimo licznych przeszkód. Znaczenie snu taniec w kółku to spotkanie dawno nie widzianych osób.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: