Szpital - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

szpital / sen o szpitalu / przyjęcie w szpitalu / wypisanie ze szpitala / widzieć lekarza / operacja / ucieczka ze szpitala

Sen o szpitalu wyraźnie wskazuje na to, że musimy zając się swoim zdrowiem – nie tylko fizycznym, ale też psychicznym. Według sennika szpital pojawia się w snach bardzo często, kiedy osoba śniąca przechodzi akurat jakiś bardzo ważny etap w swoim życiu.

Sen o tym, że jesteśmy przyjmowaniu do szpitala oznacza, że w realnym życiu wyraźnie potrzebujemy pomocy. Pomocy, która może dotyczyć każdej sfery życia w zależności od tego w jakiej aktualnie sytuacji życiowej znajduje się osoba śniąca.

Jeżeli śni Ci się, że przebywasz w szpitalu to znak, że jesteś bardzo wyczerpany psychicznie i emocjonalnie. Sen ten również często odnosi się do wyczerpania fizycznego. Jest to wyraźny sygnał do tego, żeby wreszcie odpocząć.

Sen o tym, że zostajesz wypisany ze szpitala i opuszczasz go to znak, że wreszcie pozbędziesz się poważnych problemów, które od dłuższego czasu Ci towarzyszyły.

Sen, w którym widzimy w szpitalu lekarza nawiązuje do tego, że potrzebujemy w realnym życiu mentora, albo duchowego opiekuna, który pomoże w dokonaniu ważnych decyzji życiowych.

Sen o ucieczce ze szpitala oznacza, że bardzo chcesz opuścić miejsce, w którym aktualnie przebywasz. Jest to też często nawiązanie do tego, że chcesz wreszcie „opuścić” swoje dotychczasowe życie i zacząć zupełnie nowe w innym miejscu.

Sen o operacji w szpitalu sugeruje, że powinieneś wreszcie podjąć ważną życiowa decyzję, z którą zwlekasz od lat.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


loli | 5 star star star star star
czesto sniło mi się ze uciekam ze szpitala. to było kiedy mieszkałam w poprzednim mieszkaniu gdzie nie miałam znajomych i przyjaciół. od kiedy sie przeprowadziłam juz nie mam tego snu :) tego mi bylo trzeba

Przeczytaj również: