Szpilki - Buty - sennik

2
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o szpilkach / chodzenie w szpilkach / widok szpilek / kobieta w szpilkach

Według sennika szpilki mogą mieć różne znaczenie i wiele tu zależy od kontekstu całego snu Buty szpilki widziane w śnie kobiety to często nawiązanie do marzeń o podniesieniu swojego statusu. Z kolei buty szpilki w śnie mężczyzny to nawiązanie do marzeń o spotkaniu ukochanej kobiety.

Jeżeli jesteś kobietą i śni Ci się, że chodzisz w szpilkach to znaczy, że posiadasz bardzo wysokie poczucie wartości i jesteś zawsze pewna siebie.

Sen, w którym widzisz inna osobę chodzącą w szpilkach oznacza, że chcesz być lepsza od innych osób i dążysz do tego za wszelką cenę.

Sen o szpilkach, które kupujesz w sklepie to jest to ostrzeżenie przed dokonaniem błędnej decyzji, która może mieć bardzo niekorzystny wpływ na wiele sfer Twojego życia.

Szpilki widziane we śnie to też często zapowiedź nadchodzących zmian w życiu zawodowym.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Angelika | 5 star star star star star
chyba faktycznie cos jest w tych sennikach. jak tak czytam interpretacje tego co mi sie sni to wydaje mi sie jakby ktos opisywal wlasnie mnei :) byc moze zaczne sluchac swojej podswiadomosci i w koncu zmienie cos w swoim zyciu :)
spostrzegawcza | 5 star star star star star
dokładnie !!! dopóki nie zastanawiałam sie nad snami, nie zwracałam też uwagi na to co sie dzieje i dlaczego. ale od kiedy czytam senniki i interpretacje snów mogę powiązać to co mi sie sniło z tym co zdarzyło się w rzeczywistości. to jest naprawde niesamowite

Przeczytaj również: