Szkoła - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

szkoła / sen o szkole / dobre stopnie w szkole / złe stopnie w szkole / sprawdzian / zapisać się do szkoły / praca domowa

Sen o szkole to bardzo popularny motyw pojawiający się w snach. I nic w tym dziwnego, w końcu szkoła odgrywa bardzo istotną rolę w życiu każdego człowieka. Według sennika szkoła to często ogromny koszmar, a z drugiej jednak strony sen tez może mieć wiele pozytywnych znaczeń.

Jeżeli śni Ci się, że w szkole zdobywasz bardzo dobre stopnie to oczywiście pozytywny znak. Sen taki jest zapowiedzią olbrzymiej radości i szczęścia, które przyjdzie do Ciebie w najbliższym czasie.

Z kolei złe stopnie we śnie, albo na przykład uwagi wpisywane do szkolnego dzienniczka sugerują, że osoba śniąca zupełnie nie potrafi dostosować się do pewnych obowiązujących praw. To czasem też nawiązanie do lenistwa i niechęci w zakresie rozwoju.

Sen o tym, że zapisujesz się do szkoły oznacza, ze musisz bardzo szybko nadrobić sporo zaległości, które niewątpliwie cały czas wpływają na Twoje samopoczucie.

Praca domowa zadana w szkole sugeruje, że życiowe doświadczenie, które ostatnio Ci się przytrafiło jest bardzo ważne i powinieneś z niego wysnuć odpowiednie wnioski.

Sprawdzian zwiastuje pewne bardzo ważne wydarzenia w Twoim życiu, które nadchodzą szybko i mogą Cię bardzo zaskoczyć. Wydarzenie to pokaże, jaki masz naprawdę charakter. Sen oznacza więc, że do tego życiowego egzaminu powinieneś się bardzo dobrze przygotować.

Sen o szkole, w której się uczymy często interpretowany jest jako oznaka, że swoją wiedzą powinieneś dzielić się z innymi osobami, które takiej wiedzy właśnie potrzebują.

Sen o szkole, w której widzisz bardzo dużo dzieci zapowiada wiele drobnych zmartwień, które trapić Cię będą w najbliższym czasie.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Kasia | 5 star star star star star
ostatnio snila mi sie moja nauczycielka z podstawowki. czulam sie jakbym nic nie umiala. snilo mi sie ze musialam sie wrocic do szkoly a wiedzialam ze jestem juz dorosla kobieta. wychowawczyni caly czas kazala mi cos robic i mowila jak do dziecka. to bylo jakies dziwne :D

Przeczytaj również: