Szczur - sennik

2
5 Rate

Powiązane słowa:

szczur / sen o szczurze / widzieć szczura / szczur w domu / złapać szczura / uciekający szczur

Według sennika szczur to jeden z tych motywów sennych, który ma bardzo bogatą symbolikę. Sen o szczurze zapewne nikomu nie kojarzy się pozytywnie, często jest to koszmar. Szczur to bardzo często symbol zagrożenia, albo zdrady. Sen z tym zwierzęciem często oznacza donosicielstwo i oszczerstwa. Ale jednak z drugiej strony szczur to też symbol bardzo dużej siły, odporności i przede wszystkim dużych zdolności adaptacyjnych w różnych miejscach.

Szczura widzieć we śnie to poważne ostrzeżenie przed osobami, które są wobec ciebie kłamliwe i nielojalne. Lepiej nie powierzaj swoich sekretów osobom, których intencji do końca nie znasz. Sen, w którym widzisz szczura nawiązuje do Twoich ukrytych wrogów. Ostrzega przed kradzieżą i donosicielstwem.

Szczury w domu mieć to z kolei bardzo dobry znak. Sen taki bowiem oznacza, że czeka cię dostatek, przede wszystkim dostatek materialny.

Złapać szczura we śnie zapowiada, że w realnym życiu to Ty przyłapiesz kogoś na gorącym uczynku. Sen ten interpretowany jest również jako zapowiedź sporych kłopotów w miłości.

Widzieć szczurołapa to znak, że osoby które Cie otaczają są bardzo życzliwe, zawsze możesz na nie liczyć. Z ich pomocą uda Ci się rozwiązać każdy problem.

Szczury uciekające oznaczają, że w Twoim najbliższym otoczeniu dzieje się coś bardzo niedobrego. Musisz więc uważać, zwłaszcza w pracy.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Iga | 5 star star star star star
boje sie szczurów. mam nadzieję że mi się nigdy nie przyśnią
Andrzej | 5 star star star star star
u mnie sen się niestety sprawdzil...

Przeczytaj również: