Szczeniak - sennik

2
5 Rate

Powiązane słowa:

szczeniak / sen o szczeniakach / wyjący szczeniak / chory szczeniak / zajmowanie się szczeniakami

Według sennika szczeniak widziany we śnie symbolizuje często osobę, przyjaciela, któremu możemy w pełni zaufać. Sen o szczeniaku to często bardzo dobra wróżba na przyszłość – zapowiada bowiem dobre i spokojne życie rodzinne, towarzyskie, jak też zawodowe.

Sen o szczeniakach, których jest dużo to zwiastun bardzo udanego projektu zawodowego, który przyniesie nam nie tylko prestiż i uznanie, ale i ogromne korzyści materialne.

Zajmowanie się szczeniakami to nawiązanie do charakteru osoby śniącej – jest ona bardzo troskliwa, opiekuńcza i uczuciowa.

Sen o szczeniakach , które są głodne zwiastuje drobne problemy i troski, które jednak uda się szybko przezwyciężyć. 

Szczeniaki chore zapowiadają biedę, często poważne zmartwienia, albo nawet bardzo poważną chorobę kogoś z najbliższej rodziny.

Wyjący głośno szczeniak widziany we śnie to ostrzeżenie przed bardzo poważnym niebezpieczeństwem, które może nam grozić jeżeli nadal będziemy zachowywać się nieodpowiedzialnie.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Kaska | 5 star star star star star
dzisiaj snil mi sie taki kochany maly szczeniaczek. znalazlam go gdzies na ulicy. byl taki maly i bezbronny ze nie moglam go zostawic tam samego. od razu go nakarmilam i wzielam do siebie do domu a on pozniej w koncu przestal sie bac :)
psinka | 5 star star star star star
miałam całkiem niedawno sen własnie o szczeniaczkach. były takie słodkie i grzeczne, ale kiedy do nich podeszłam, zaczęły mnie gryźć do krwi. powiedzcie co moze oznaczac taki nietypowy sen?

Przeczytaj również: