Sukienka - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sukienka / sen o sukience / piękna sukienka / podarta sukienka / brudna sukienka / sukienka przetykana złotem / czerwona sukienka / biała sukienka / niebieska sukienka

Sen o sukience przytrafia się najczęściej kobietom i nic w tym dziwnego w końcu to damski element garderoby. Według sennika sukienka to różna symbolika, która często zależy od tego, jakiego koloru jest sukienka, albo na przykład jakiej długości.

Sen o sukience może często odnosić się do potrzeb materialnych, duchowych lub erotycznych.

Jeżeli we śnie widzimy sukienkę, która jest bardzo piękna, wykonana ze świetnych materiałów i droga to jest to znak, że nie jesteśmy zadowoleni z obecnej sytuacji finansowej. To też nawiązanie do naszych marzeń o lepszej przyszłości albo o lepszych warunkach materialnych codziennego życia.

Piękna bardzo bogato zdobiona sukienka to często zapowiedź poprawy naszej sytuacji materialnej, jednak będzie to poprawa tylko chwilowa.

Podarta i brudna sukienka widziana we śnie to znak, że w realnym życiu ukrywamy przed wieloma osobami poważny sekret. Ta tajemnica niekorzystnie wpływa na naszą psychikę i codzienne życie.

Długość sukienki interpretowana jest w odniesieniu do potrzeb seksualnych. I tak im krótsza sukienka, tym większe są te potrzeby.

Ujrzeć we śnie sukienkę przetykaną złotem to zapowiedź zaszczytów, które czekają Cię w najbliższym czasie.

Sen o czerwonej sukience to nawiązanie do charakteru osoby śniącej – jest on bardzo ognisty i często nieposkromiony.

Biała sukienka to marzenie senne pożądane przez wiele kobiet. Jest to bowiem zapowiedź rychłego wyjścia za mąż, albo poważnego związku.

Sukienka niebieska albo błękitna wróży stabilizację życiową, pomyślność oraz pełen spokój i harmonię.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Werka | 5 star star star star star
nie przepadam za noszeniem sukienek. jednak ostatnio snilo mi sie , ze mialam elegancka i bardzo szykowna suknie. bylam na jakims przyjeciu. czulam sie bardzo dobrze. chcialam aby kazdy mnie podziwial i na mnie patrzyl :)

Przeczytaj również: