Ślub - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o ślubie / ślub / znaczenie ślubu we śnie

Sen o ślubie jest jednym z bardzo często pojawiających się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jest wiele interpretacji tego snu, jednak zawsze warto zwrócić uwagę na różne inne elementy pojawiające się w tych marzeniach sennych – ma to bowiem wpływ na całe znaczenie snu.

Według sennika ślub widziany we śnie pojawia się bardzo często u osób, które po prostu o nim marzą. Jeżeli jednak sen taki pojawia się w innych sytuacjach to czeto interpretowany jest jako zapowiedź szczęścia i bardzo dobrych chwil. Sen o ślubie niejednokrotnie zapowiada spełnienie długoletnich marzeń i planów.

Ślub pojawiający się w snach osób, które aktualnie pozostają z kimś w konflikcie zapowiada zgodę na wiele lat.

Dla osób chorych jest to zapowiedź wyzdrowienia.

Sen o ślubie pojawia się często u osób będących w związkach małżeńskich. Jest to wtedy zapowiedź pogorszenia relacji, albo nawet większego kryzysu w małżeństwie. Takie marzenie senne to zdecydowany sygnał do tego, że warto na każdym etapie związku dbać o niego.

Sen o tym, że nasz obecny partner bierze ślub z zupełnie obcą osobą oznacza, że trzeba bardziej o niego dbać. Brak tej codziennej dbałości o związek może przyczynić się do powstania problemów, albo nawet do kryzysu.

Jeżeli o ślubie śni osoba, która właśnie przygotowuje się do tego wydarzenia to jest to po prostu wyraz naturalnych lęków i stresu związanego z nadchodzącymi wydarzeniami. W takiej sytuacji nie warto więc nazbyt analizować tego snu.

Sen o ślubie dla osoby samotnej oznacza, że jeszcze bardzo długo będzie musiała na niego czekać.

Jeżeli jednak we śnie stoimy już na ślubnym kobiercu, naprzeciwko partnera, a przed nami stoi ksiądz to jest to znak, że już wkrótce poznamy nową miłość.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Malgorzata | 5 star star star star star
raz snil mi sie slub z moim bylym. wtedy wydawalo mi sie ze to wlasnie z nim stane przed oltarzem. od tego czasu nie mialam juz snu ze slubem. czy to moze znaczyc ze jesczze nie przestalam o nim myslec i ze to z nim chcialabym kiedys spedzic reszte zycia?

Przeczytaj również: