Siostra - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o siostrze / siostra / żegnanie siostry / kłótnia z siostrą / siostra przyrodnia / siostra zakonna / chora siostra

Sen o siostrze bardzo często nawiązuje do relacji jakie w realnym życiu mają miejsce pomiędzy rodzeństwem. Wtedy w takich marzeniach sennych nie można doszukiwać się jakiejś bogatszej symboliki. Według sennika siostra to również symbol, który można interpretować na różne sposoby.

Sen o tym, że żegnamy się z siostrą znaczy, że z pewnymi problemami będziemy musieli zmierzyć się samodzielnie. Będzie to wymagać od nas kilku bardzo radykalnych decyzji.

Kłótnia z siostrą widziana w marzeniach sennych stanowi odzwierciedlenie niedojrzałości tej osoby.

Sen o siostrze, która w marzeniach sennych poważnie choruje jest zapowiedzią bardzo poważnych zmartwień w rodzinie. Ich rozwiązanie wymagać będzie od wszystkich członków rodziny ogromnego zaangażowania.

Jeżeli śni Ci się, że widzisz narodziny siostry to jest to zapowiedź niezwykle zaskakujących wydarzeń, które pojawią się w Twoim życiu w najbliższym czasie.

Sen o siostrze u kobiety nawiązuje często do tego, że jest ona zbyt uległa. Z kolei dla mężczyzny sen o siostrze sugeruje, że należy do innych osób odnosić się z większym szacunkiem oraz z większą wrażliwością

Sen o siostrze przyrodniej to zapowiedź zmartwień.

Siostra zakonna we śnie zapowiada bardzo miłe niespodzianki i radosne wydarzenia.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: