Schody - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o schodach / schodzenie po schodach / wychodzenie po schodach / kręte schody / siedzenie na schodach / widok schodów

Według sennika schody pojawiające się we śnie są odniesieniem do rozwoju zawodowego albo duchowego. I tak schodzenie po schodach często utożsamiane jest z cofaniem się, degradacją. Natomiast wchodzenie po schodach zapowiada zdobywanie umiejętności i doświadczenia, to zapowiedź sukcesów.

Widok schodów we śnie oznacza, że osiągnięcie zamierzonego przez nas celu wymagać będzie dużo pracy, konsekwencji w działaniu i sporo cierpliwości. Jednak cały włożony wysiłek pozwoli osiągnąć spory sukces.

Sen o schodach, po których wchodzimy do góry zapowiada, że w naszym życiu pojawią się zupełnie nowe możliwości. To zapowiedź olbrzymich sukcesów i dobrych wydarzeń.

Jeżeli we śnie idziemy po schodach w dół, to jest to zapowiedź porażek, często też powrotu do starych niedokończonych spraw, które nie dają nam spokoju.

Sen o tym, że schodzimy po schodach i w połowie drogi zatrzymujemy się sugeruje, że powinniśmy doprowadzić do końca wszystkie niezakończone sprawy, zanim podejmiemy nowe zadania.

Sen o wchodzeniu po schodach na strych lub wysoką wieżę nawiązuje do tego, że osoba śniąca w realnym życiu wciąż poszukuje pewnych wartości. To też znaczy, że osoba śniąca zawsze postępuje zgodnie ze swoim sumieniem.

Kręte schody oznaczają, że droga do Twojego sukcesu będzie bardzo zawiła, kręta i niełatwa, jednak zdecydowanie do pokonania.

Siedzenie na schodach zapowiada poprawę losu, która jednak będzie bardzo powolna, dlatego niezbędna tutaj będzie olbrzymia cierpliwość.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


vivianne | 5 star star star star star
czy ktos moze rozszyfrowac moj sen o schodach? sniły mi sie ruchome schody po których wjezdzałam na gore, ale to bylo tak jakbym sie wogole nie przemieszczala. schody jechaly bo to widzialam ale nie moglam ich opuscic bo nie dalo sie ani wybiec szybciej do gory ani zbiec na dol. co to moze znaczyc?

Przeczytaj również: