Samochód - sennik

0

Powiązane słowa:

sennik / sen o samochodzie / czerwony samochód / szybki samochód / wypadek samochodowy / skradziony samochód / rozpędzony samochód

Sen o samochodzie może mieć bardzo bogatą symbolikę, ale może też być często tylko odzwierciedleniem marzeń osoby śniącej, która na przykład chce kupić nowe auto.

Według sennika samochód widziany we śnie i jego symbolika w dużej mierze uzależnione są od innych elementów snu, jak tez od wyglądu samochodu. Samochód w marzeniach sennych często wiele mówi o tym, jaka naprawdę w realnym życiu jest osoba śniąca.

Samochodem jechać dla osób, które nie prowadzą w rzeczywistości, jest zachętą do tego, aby wreszcie odważyły się na zrobienie prawa jazdy.

Sen o bardzo dynamicznej i brawurowej jeździe samochodem wskazuje na to, że osoba śniąca ma w sobie wiele sprzeczności. Te wewnętrzne konflikty związane są z nawarstwianiem się na siebie różnych spraw. Sen taki czasem pokazuje, że osoba śniąca jest już bardzo zmęczona tymi konfliktami.

Samochód rozpędzony symbolizuje znaczący przerost ambicji, który przysparza tylko sporych kłopotów.

Czerwony samochód lub bardzo szybki sportowy wóz nawiązuje do seksualności śniącego.

Sen o tym, że uciekasz przed samochodem, który Cię goni wskazuje na dużą obawę przed jakimś niebezpieczeństwem, albo wrogami, który próbują za wszelką cenę Ci zaszkodzić.

Sen o wypadku samochodowym, albo o kradzieży samochodu jest ostrzeżeniem przed oszustwem, sporymi stratami oraz kradzieżą.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: