Rozstanie - sennik

0

Powiązane słowa:

sennik / sen o rozstaniu / rozstanie / rozstanie przyjaciół / rozstanie wrogów / rozstanie bliskich sobie osób

Według sennika rozstanie widziane we śnie nie koniecznie musi odnosić się do rozstania na jawie. Często jednak sen ten pojawia się u os, które obawiają się rozstania ze swoim życiowym partnerem. Wtedy oczywiście głębsza analiza znaczenia snu nie ma większego znaczenia.

Sen o rozstaniu z przyjacielem albo dobrym znajomym jest sygnałem, że nasze relacje z tą osobą w ostatnim czasie bardzo się pogorszyły. Warto więc je odnowić.

Z kolei sen o rozstaniu z wieloletnimi wrogami to bardzo pozytywna wróżba – zapowiada bowiem wreszcie koniec wszelkich udręk z nimi związanych.

Według wielu senników sen o rozstaniu z osobą bliską jest zwiastunem jej śmierci. Inne senniki jednak podają, że sen taki zapowiada emocjonalne oddalenie się od siebie i sugeruje, żeby dbać o taką relację, aby waśnie do tego oddalenia się nie doszło.

Sen o rozstaniu z rodzicami sugeruje, że już najwyższy czas na wyprowadzkę z domu i rozpoczęcie zupełnie samodzielnego życia, na własny rachunek.

Dla małżeństw sen o rozstaniu to często pierwsze poważne ostrzeżenie przed pojawiającym się w związku kryzysie, który może się pogłębić. Warto więc robić wszystko, aby do tego nie doszło.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: