Rozmowa - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o rozmowie / rozmowa / rozmowa z nieznajomym / podsłuchanie rozmowy / rozmowa przez telefon / dziwna rozmowa / przyjemna rozmowa

Według sennika rozmowa pojawiająca się we śnie to najczęściej nawiązanie do potrzeby podzielenia się z kimś swoimi troskami i problemami, które bardzo nas trapią. Sen o rozmowie często przytrafia się osobom samotnym.

Miła i przyjemna rozmowa zapowiada czas bardzo miły, który spędzisz w gronie swoich ukochanych przyjaciół i rodziny. Będzie to wreszcie czas na relaks, którego Ci ostatnio bardzo brakowało.

Rozmowa, która przeradza się w bardzo ostrą wymianę zdań to ostrzeżenie przed poważnymi kłótniami. Zachowuj więc spokój w relacjach ze znajomymi, ponieważ wszelkie niesnaski nie mają żadnego sensu.

Jeżeli śni Ci się, że prowadzisz bardzo dziwną rozmowę, której to sam do końca nie rozumiesz jest ostrzeżeniem przed tym, aby nie mówić zbyt dużo przy pewnych osobach, które mogą być Twoimi wrogami. Jeżeli więc nie jesteś kogoś pewny, to lepiej nie wyrażaj opinii na pewne tematy, bo to może Ci bardzo zaszkodzić.

Sen o rozmowie z nieznajomym to bardzo zły znak. Takie marzenie senne stanowi bowiem ostrzeżenie przed tragedią, która doświadczy Twoją rodzinę.

Jeżeli w śnie rozmawiasz z kimś przez telefon to sugeruje Ci, że powinieneś uważać na to, co dzieje się za Twoimi plecami.

Sen o podsłuchiwaniu rozmowy jest przestrogą przed tym, aby na jawie nie być zbyt dumnym człowiekiem, ponieważ nie jest to mile widziane przez innych ludzi.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: