Rower - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

rower / sen o rowerze / nowy rower / stylowy rower / kupować rower / rower z trzema kołami / zjeżdżać z góry / jechać pod góreę

Według sennika rower często odnosi się do zupełnie podświadomej sfery psychiki, a zwłaszcza do emocji osoby śniącej. Sen o rowerze nawiązuje niejednokrotnie do marzeń.

Sen o pięknym i stylowym rowerze nawiązuje do marzeń o osiągnięciu olbrzymiego sukcesu i realizacji wszystkich wyznaczonych w życiu celów.

Kupować rower we śnie oznacza dla Ciebie, że powinieneś wreszcie zadbać o swoja kondycję fizyczną, która jest w bardzo kiepskim stanie. Jeżeli nie zrobisz tego, to mogą Cię czekać poważne problemy zdrowotne.

Sen o rowerze z trzema kołami to dobry znak – wszystkie sprawy, które od dłuższego czasu prowadzisz zakończą się bardzo pozytywnie.


Sen, w którym widzisz jak ktoś inny jeździ na rowerze nawiązuje do Twojej tęsknoty za latami dzieciństwa i beztroski. Jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że czasy te już nigdy nie wrócą.

Jechać rowerem pod wysoką i bardzo stromą górę to zapowiedź zupełnie nowych możliwości i perspektyw, które niedługo pojawią się w Twoim życiu. Będzie to dla Ciebie wielka szansa.

Zjeżdżać z góry na rowerze to przestroga przed fałszywymi przyjaciółmi, którzy zrobią wszystko żeby Ci zaszkodzić.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


ewol3 | 5 star star star star star
mi sie snilo ze jadac na rowerze ktos mnie potracil i ukradł mi rower a ja zostalam na ulicy poobijana i z daleka od domu...

Przeczytaj również: