Romans w pracy - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sennik / romans / sen o romansie / romans z szefem

Sen o romansie w pracy może oznaczać nasze podświadome fantazje seksualne na temat ryzykownych sytuacji. Zazwyczaj dotyczy on konkretnego kolegi lub koleżanki z pracy. Wówczas kiedy ma on pozytywny oddźwięk, kierują nami właśnie niespełnione żądze, jednak nie kryje się za tym żadne ukryte przesłanie. Według sennika romans w pracy, który jest przyjemny a kolega czy koleżanka nas podniecają na jawie, oznacza, że poprawi się nasza wzajemna relacja. Być może przydzielone nam zostanie wspólne zadanie i lepiej się poznamy, co wpłynie na lepszy kontakt ze współpracownikiem. 

Romans z szefem oznacza natomiast nasze skrywane podniecenie w obecności wpływowych osób. Lubimy się otaczać ludźmi posiadającymi władzę, wysokie stanowisko i szacunek w społeczeństwie. Odzwierciedla to również naszą pogoń za sukcesami. Pamiętajmy jednak, że nie każdy cel jest warty ryzykowania dobrego imienia czy szacunku innych ludzi. Nie warto ryzykować za dużo, bo kłamstwa i nieczyste zagrania szybko wychodzą na jaw. 

Znaczenie snu romans w pracy z szefem to również nieodwzajemniona miłość. Musimy się zastanowić nad tworzoną teraz relacją. Jeśli nie ma ona przyszłości, nie należy tracić na nią swojego czasu i energii.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Klara | 5 star star star star star
Za romanse to ja podziękuje nawet we śnie ;)

Przeczytaj również: