Rodzina - sennik

0

Powiązane słowa:

rodzina / sen o rodzinie / rodzinna zabawa / rodzinne przyjęcie / szczęśliwa rodzina

Sen o rodzinie to szeroka symbolika. Tego typu marzenia senne mogą bowiem stanowić odniesienie do rodziny rozumianej ogólnie, albo do poszczególnych członków rodziny. Według sennika rodzina pojawiająca się we śnie wzbudza w osobie śniącej wiele emocji, tym samy może odnosić się właśnie do sfery emocjonalnej lub uczuciowej.

Jeżeli we śnie widzisz swoją rodzinę to jest to dobry znak. Taki sen oznacza bowiem, że dzięki uczciwej pracy Twoja rodzina zawsze żyć będzie w dostatku.

Sen o wspólnej zabawie z całą najbliższą rodziną sugeruje Ci abyś bez wahania prosił o pomoc, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Jeżeli widzisz we śnie czyjąś rodzinę to jest to zachęta do tego, aby wreszcie podjąć się zupełnie nowych wyzwań. Dzięki temu będziesz mógł zupełnie odmienić swoje życie – na lepsze.

Sen o tym, że bierzesz udział w rodzinnym przyjęciu sugeruje Ci, że powinieneś bardziej doceniać swoich bliskich i przede wszystkim mówić im o tym. Sprawisz im tym nie tylko sporo radości, ale też umocnisz więzi rodzinne.

Szczęśliwa rodzina we śnie wbrew pozorom nie jest dobrym znakiem. Sena taki zapowiada różne problemy komplikacje. Dlatego lepiej już dziś przygotuj się na ich szybkie nadejście.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: