Robaki - sennik

0

Powiązane słowa:

robaki / widok robaków / sen o robakach / robak we włosach / tępienie robaków / karaluch / tasiemiec / pijawka

Sen o robakach oczywiście nie należy do tych przyjemnych. Sam widok tych różnych stworzeń przyprawia o mdłości. Robaki kojarzą się więc raczej z koszmarami. Według sennika robaki pojawiające się we śnie to raczej negatywny znak.

Sen o robaku jadowitym odzwierciedla często strach osoby śniącej o groźby ze strony wrogów. To też ostrzeżenie przed osobami, które działają tylko na Twoją niekorzyść.

Widok robaków we śnie oznacza, ze zupełnie świadomie sprawimy przykrość bliskiej nam osobie. 
Warto więc uważać na słowa, ponieważ naprawienie sytuacji może być później bardzo problemowe.

Sen o robakach w mieszkaniu nawiązuje do naszego życia, w którym panuje wiele nieporządku. Wiele spraw zupełnie zaniedbaliśmy przez co niemożliwe jest życie w harmonii i szczęściu.

Jeżeli we śnie jesteś atakowany przez robaki, to ostrzeżenie przed ludźmi, który bardzo próbują Ci zaszkodzić. Mogą to być osoby, po których nigdy byś się nie spodziewał działania na Twoją szkodę.

Tępienie robaków we śnie to wskazówka do tego, że najwyższy czas by bardziej przykładać się do wszystkich swoich obowiązków.

Sen o robakach, które ruszają się i pełzają to zapowiedź intrygi, w którą zostaniesz wplątany. Uważaj więc na to w co się angażujesz, ponieważ pewne zachowania mogą przynieś Ci sporo szkody.

Jeżeli we śnie robaki obłażą Cię to znaczy, że w najbliższym czasie usłyszysz na swój temat sporo niesprawdzonych plotek. Będą je rozpuszczać osoby, po których byś się tego zupełnie nie spodziewał. 

Robaki we włosach to zapowiedź sporych problemów miłosnych.

Pijawka widziana we śnie symbolizuje, że w Twoim otoczeniu są ludzie, którzy bardzo Cię wykorzystują.

Sen, w którym pojawia się tasiemiec to sugestia, że musisz większą uwagę przykładać do tego, co jesz. Posiłki bowiem mają ogromny wpływ na Twoje ogólne samopoczucie.

Karaluch widziany we śnie symbolizuje, że otaczają Cię ludzie bardzo ograniczeni intelektualnie.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: