Remont - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o remoncie / remont sennik / znaczenie snu o remoncie / remont łazienki sennik / remont kuchni sennik / robić remont sennik

Sen o remoncie mieszkania to wyraźna sugestia do potrzeby pewnych zmian w życiu. Według sennika remont mieszkania lub domu widziany we śnie oznacza, że musisz w swoim życiu wiele naprawić, jak również zadbać o relacje z innymi ludźmi.

Jeżeli śni się remont łazienki w mieszkaniu, to jest to znak, że przyszedł właśnie czas na oczyszczenie duchowe, które pozwoli pozbyć się wielu niechcianych emocji, jak również poważnych wyrzutów sumienia. Z kolei remont kuchni wyraźnie nawiązuje do relacji z najbliższą rodziną – warto zadbać o dobre relacje, naprawić je, ponieważ zdaje się, że w ostatnim czasie nie są one w najlepszej kondycji. Remont pokoju to natomiast sygnał, że naprawy wymagają relacje z partnerem. Jeżeli bowiem nic nie zmienisz w swoim postępowaniu, to mogą między wami pojawić się poważne problemy. Remont sypialni w mieszkaniu wyraża potrzebę odpoczynku i oderwania się od codziennych problemów.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


ofelia | 5 star star star star star
poklóciłam sie wczoraj z chłopakiem i dzisiaj w nocy snil mi sie własnie remont mojego pokoju. wszystko było rozwalone i jakas ekipa malowala sciany. ale widze ze to znak zebym pogodzila sie z chlopakiem ;)

Przeczytaj również: