Pranie - sennik

0

Powiązane słowa:

pranie sennik / sen o praniu / znaczenie snu pranie / prać brudy sennik / pranie w pralce sennik / pranie ręczne sennik

Według sennika pranie wykonywane we śnie oznacza potrzebę oczyszczenia się z brudów- poczucia winy czy też popełnionych czynów. Poza tym pranie jest symbolem obaw związanych z jakąś osobą. Wróży ono również plotki i obmowę. 

Pranie brudnych rzeczy oznacza poprawę konfliktowej sytuacji. Sen o praniu zanoszonym do pralni wskazuje, by szukać pomocy u przyjaciół. Pranie w czystej wodzie to wskazówka, by uporządkować swoje życie. Znaczenie snu pranie w brudnej wodzie to zaś ostrzeżenie przed oszczerstwami, które ktoś będzie szerzył na nasz temat. Kiedy we śnie robisz pranie, atmosfera w pracy teraz ulegnie poprawie. Jednak może ono też oznaczać, ze ktoś bardzo Cię zdenerwuje. Ściąganie prania symbolizuje zawieszenie wszelkich sporów. Wieszanie prania to znak, ze ktoś Cie obgaduje za plecami. Wieszanie prania na sznurkach wskazuje na fakt, że masz wiele do ukrycia. 

Pranie w pralce oznacza, że sam sobie zaszkodzisz w jakiejś sprawie. Pranie ręczne jest symbolem wielu szkód, które przysporzy Ci jakaś sprawa. Może ono również zwiastować wykonanie ciężkiej pracy. Jeśli w praniu pomaga Ci bliska osoba, powrócisz do jakiejś zapomnianej sprawy. Sortowanie prania przed wypraniem oznacza zwycięstwo po ciężkiej walce z przeciwnościami.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: