Pościel - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

znaczenie snu pościel / sen o pościeli / prać we śnie pościel / brudna pościel sennik / szpitalna pościel sennik / pościel dziecięca sennik

Jeśli śni Ci się pościel, wskazuje ona na Twoje życie rodzinne oraz relacje w związku. Poza tym może być ona symbolem poczucia niższości lub też potrzeby odpoczynku. Sen o pościeli jest kojarzony też z elegancją, luksusem oraz wyrafinowaniem. Nie podchodź jednak do życia zbyt materialistycznie. 

Czysta pościel oznacza poprawę sytuacji życiowej.. Brudna symbolizuje niską samoocenę i najlepszy czas na uporządkowanie spraw. Pościel podarta i zniszczona jest wróżbą problemów uczuciowych. Pościel dziecięca wskazuje na Twoją zbytnią opiekuńczość, która może doprowadzić do konfliktów. Według sennika pościel szpitalna jest oznaką choroby. Kiedy śni Ci się pościel wskazuje ona na zbytnią monotonię i potrzebę urozmaicenia życia. Kolorowa pościel jest podpowiedzią, by lepiej poznać emocje partnera. Czarna oznacza Wasze problemy w związku. 

Kiedy we śnie pierzesz pościel, musisz uporządkować swoje sprawy. Spanie w niej zwiastuje życie w pędzie i potrzebę odpoczynku. Ścielenie łóżka oznacza przygotowania do działań na rzecz związku. Leżenie w pościeli to znak bezczynności i depresji, która odbiera chęć do podejmowania działań.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


ulik | 5 star star star star star
własnie dzisiaj miałam sen w ktorym scielilam łózko śnieżnobiałą pościelą. była tak biała ze az raziła po oczach :) ale to dobry znak wiec sie bardzo ciesze

Przeczytaj również: