Pokój - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o pokoju / pokój sennik / znaczenie snu o pokoju / mały pokój sennik / pokój dziecięcy sennik / widzieć pokój we śnie

Pokój we śnie bywa symbolem zdolności do szybkiego działania oraz komunikowania się z otoczeniem. Poza tym odzwierciedla on nasz stan umysłu i podejście do życia. Sen o pokoju może być odczytywany również jako symbol troski i opieki.

Kiedy we śnie widzisz pokój, zazwyczaj oznacza on radosne chwile. Pusty jest jednak symbolem niewykorzystanych okazji. Według sennika pokój jasny to zwiastun ocieplenia z kimś relacji. Ciemny wskazuje na czarne myśli w naszej głowie. Pokój z ludźmi w środku oznacza ofertę wsparcia od innych. Przytulny i wygodny pokój to zwiastun bogactwa i zadowolenia z życia. Zamknięty pokój symbolizuje poczucie uwięzienia i zahamowania. Kiedy pokój jest nowy, niezamieszkały, podejmiesz nową rolę w życiu lub też dostaniesz zastrzyk energii. Pokój z żółtymi ścianami jest wskazówką, by zacząć wykorzystywać własne możliwości. Kiedy jesteś we śnie kamerdynerem, spotkasz się z przyjacielem. 

Znaczenie snu pokój, kiedy jest on malutki i ciasny to kruche szczęście. Duży i przestronny zapowiada korzyści z wykonywanej pracy. Kilka pokoi we śnie oznacza zadowolenie z życia codziennego. 

Pokój dziecięcy odzwierciedla tęsknotę za latami młodości, beztroski oraz zabawy. Pokój hotelowy zwiastuje romantyczną przygodę. Pokój nauczycielski oznacza zbliżające się kłopoty. Pokój na poddaszu oznacza życie pełne wyrzeczeń.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: