Papierosy - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

znaczenie snu o papierosach / papierosy sennik / sen o papierosach / palić papierosy sennik / widzieć papierosy we śnie

Według sennika papierosy widziane we śnie mogą mieć naprawdę bardzo różne znaczenie. Wiele tutaj zależy na przykład od tego, czy papierosy pojawiają się we śnie osoby palącej, czy może niepalącej. Niemniej jednak sen o papierosach ma też sporo wspólnych interpretacji.

Jeżeli jesteś osobą palącą i przyśnią ci się papierosy to wyraźny sygnał, że potrzebujesz solidnego odpoczynku i relaksu. Jeżeli natomiast na co dzień nie palisz, a w twoim śnie pojawiają się papierosy, to oznacza to, że każdego dnia towarzyszy ci spory stres, przez który ciągle źle się czujesz.

Sen o papierosach, które palisz może nawiązywać do tego, że w realnym życiu podejmujesz wiele działań na swoją niekorzyść. Przemyśl je więc dokładnie, aby podejmować tylko słuszne działania.

Jeżeli we śnie ktoś częstuje cię papierosem to może to często oznaczać, że jesteśmy pod wyraźnym urokiem tej osoby. I może to mieć dla nas poważne konsekwencje.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Mareczek | 5 star star star star star
Palę od wielu lat i bardzo rzadko śnie o papierosach.. Ale ostatnio faktycznie czuję się przemęczony i zestresowany! Potrzebuję wolnego weekendu co najmniej!

Przeczytaj również: