Obrączka - Sennik

0

Powiązane słowa:

obrączka w śnie / sen o obrączce / śnić o znalezieniu obrączki

Sen, w którym głównym motywem jest obrączka może symbolizować pewne poczucie zobowiązania albo stabilności. Sen o obrączce może też być odzwierciedleniem uczucia lojalności wobec jakiejś osoby.
 
Jeżeli śni ci się, że widzisz u jakiejś osoby obrączkę to może to być dla ciebie sugestia, że powinieneś zdecydowanie bardziej zaangażować się w swój związek. Jeśli jednak jesteś osobą stanu wolnego to widok kogoś z obrączką wróży ci, że już niedługo doczekasz się zaręczyn albo zaślubin.
 
Sen, w którym gubisz swoją obrączkę to zapowiedź pojawienia się bardzo poważnych problemów w twoim małżeństwie. Sen taki może też wskazywać na to, że w twoim związku jest sporo nierozwiązanych kwestii.
 
Ściągać obrączkę z palca to zła wróżba. Sen taki zapowiada bowiem, że czeka cię teraz w związku sporo kłótni i nieporozumień. Będą one wymagać rozwiązania i często wielu kompromisów.
 
Sen, w którym nosisz obrączkę, bądź też wkładasz ją na palec zapowiada, że jeszcze musisz długo zaczekać na realizację swoich planów związanych ze ślubem.
 
Ukraść obrączkę jak motyw senny to sugestia, że nie powinieneś tracić czasu na dociekanie pewnych spraw, ponieważ to już zupełnie nic nie zmieni.
 
Sen o znalezieniu obrączki to zawsze zapowiedź sielanki i radości w miłości.
 
Pęknięta obrączka symbolizuje zdradę. Nawiązuje również do sporych wątpliwości w wierność partnera.
 
Jeżeli głównym motywem twojego snu jest złota obrączka oznacza to, że możesz teraz liczyć na zdobycie więcej pieniędzy.
 
Z kolei srebrna obrączka jest dla ciebie przestrogą, aby nie działać pod wpływem silnych emocji. Ani tych dobrych, ani złych. Może to bowiem bardzo zaszkodzić ci w racjonalnym działaniu i spowodować spore problemy.
 
Sen, w którym głównym motywem jest czarna obrączka zapowiada nadejście bardzo złych wieści.
 
Obrączka grawerowana to znak, że czekają cię teraz niewielkie zmartwienia w sferze emocjonalnej. Źródeł tych zmartwień możesz upatrywać tylko i wyłącznie w twojej ogólnej sytuacji życiowej.
 
Jeżeli głównym motywem twojego snu jest bardzo błyszcząca obrączka to sen taki wróży spore domowe szczęście i harmonię życia codziennego.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: