Namiot - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o namiocie / znaczenie snu o namiocie / namiot sennik / stary namiot sennik / pole namiotowe sennik / mieszkać w namiocie sennik

Według sennika namiot może często śnić się osobom, które bardzo lubią podróżować. Sen o namiocie zdaniem wielu interpretacji może też pojawiać się w bardzo niestałych momentach w życiu.

Sen, w którym widzisz namiot z daleka oznacza, że jesteś osoba bardzo ciekawą świata. Z drugiej strony jednak sen taki może też nawiązywać do tego, że chcesz wreszcie opuścić jakieś miejsca, wydostać się z niego.

Sen, w którym zaglądasz do namiotu to znak, że bardzo starasz się zrozumieć bliską ci osobę, ponieważ jesteś jej przyjacielem.

Sen o rozbijaniu namiotu oznacza, że masz w pracy niestabilną sytuację.

Jeżeli śni ci się, że mieszkasz w namiocie lub w nim śpisz, to jest to sygnał, że wreszcie uwolnisz się od problemu, który przez bardzo długi czas nie dawał ci spokoju. Sen taki może też zapowiadać zagrożenie dla twojej dotychczasowej egzystencji.

Zniszczony, stary i podarty namiot zwiastuje wiele problemów, które będziesz musiał samodzielnie rozwiązać.

Jeżeli we śnie widzisz pole namiotowe to jest to znak, że w realnym życiu masz spore trudności z nawiązywaniem kontaktów z innymi ludźmi. Dlatego właśnie wybierasz życie samotnika, jednak nie do końca ci to odpowiada.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: