Myszy - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o myszach / myszy sennik / znaczenie snu o myszach / łapać myszy we śnie / stado mysz sennik / białe myszy sennik

Sen o myszach może być odbierany na wiele sposobów. Dla wielu osób bowiem myszy są wręcz odrażającymi zwierzętami – wtedy taki sen może być nawet koszmarem. Jednak wiele osób traktuje myszy jako przyjazne zwierzątka, tak więc nie będą obawiać się takiego snu.

Nie ulega jednak wątpliwości, że myszy to szkodniki, często przenoszą choroby, ludzie ich nie lubią. Według sennika myszy więc najczęściej interpretowane będą jako symbol bardziej negatywny.

Sen o myszach może często nawiązywać do tego, że nasz organizm jest już bardzo wyczerpany. Potrzebujemy wreszcie odpoczynku.

Widok szarych myszy we śnie oznacza, że nasze codzienne życie jest bardzo monotonne, nudne i właśnie szare. Sen taki jest nawiązaniem do tego, że mamy dosyć tej codziennej monotonii, która wdziera się w nasze życie.

Myszy biegające zwiastują spore problemy i konflikty. To również zapowiedź zmartwień, które będą ciągnąc się przez bardzo długi czas.

Łapanie myszy to symbol pozytywny. Jest to bowiem znak, że droga życiowa, którą obrałeś jest w pełni słuszna i przyniesie ci w życiu wiele pozytywnych zmian.

Białe myszy widziane we śnie zwiastują małżeństwo – jednak tylko dla tych osób, które są akurat w związku. Natomiast dla osób nie będących w związkach jest to znak, że niepotrzebnie przejmują się pewnymi sprawami, na które itak nie mają większego wpływu.

Stado myszy bardzo hałasujących, piszczących to wyraźne ostrzeżenie przed oszustami, złodziejami i osobami, które bardzo chcą nam zaszkodzić w różnych kwestiach.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: