Morze - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o morzu / morze sennik / znaczenie snu o morzu / fala morska sennik / być porwanym przez fale sennik / sztorm na morzu we śnie

Według wielu pierwotnych tradycji morze to źródło życia. Może symbolizować pewne aspekty ludzkiej psychiki, intuicję, uczucia. Według sennika morze widziane we śnie może mieć różną interpretację, jednak zawsze pojawia się tu pewien schemat. Sen o morzu spokojnym, harmonijnym i pięknym to zawsze dobry symbol. Natomiast sen o morzu ciemnym, wzburzonym jest negatywny.

Widok morza, które jest piękne, błękitne, przejrzyste i spokojne nawiązuje do życia w harmonii, spokoju oraz do zapowiedzi szczęścia. Natomiast morze wzburzone we śnie zapowiada spore problemy, kłopoty i nieporozumienia. To tez często zwiastun poważnej choroby.

Widok samej fali morskiej zwiastuje nowe wydarzenia w naszym życiu. Będą to bardzo pozytywne i korzystne sytuacje.

Koszmar o tym, że topimy się w morzu zapowiada bardzo intensywny kryzys emocjonalny i uczuciowy, który rzutować będzie na wiele aspektów naszego życia.

Sen o tym, że zostajemy porwani przez fale morskie zapowiada utratę kontroli nad swoim życiem, problemy z realizacją pewnych ważnych celów i zadań.

Sztorm na morzu to ostrzeżenie przed tym, że najbliższe dni nie należeć będą do tych spokojnych. Warto więc przygotować się na wiele różnych wydarzeń.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: