Monety - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o monetach / monety sennik / znaczenie snu monety / produkcja monet sennik / rozdawać monety sennik / znaleźć monety sennik

Monety pojawiające się w Twoim śnie oznaczają prawdopodobnie materialistyczne podejście do życia. Mogą one jednak również wskazywać na sferę erotyki lub też dotyczyć sprzedajnych ludzi, których poparcie czy zaufanie zależy od otrzymanych korzyści. 

Jeśli widzisz we śnie monety, uważaj teraz na niebezpieczeństwo, które na Ciebie czyha. Złote monety symbolizują wydatki, interesy lub przedsięwzięcia wymagające nakładu. Miedziane monety to oznaka pomyślności. Srebrne zaś oznaczają wzbogacenie się za granicą. Znaczenie snu monety niklowe to dodatkowe obowiązki, jakie na Ciebie spadną. Przyjmowanie monet wróży straty pieniężne. Posiadanie ich to ciężkie życie. Sen o monetach znalezionych oznacza, że dasz sobie radę w każdej sytuacji. Liczenie ich to ostrzeżenie, by być rozsądnym w interesach. Rozdawanie monet oznacza zachowanie, przez które wpadniesz w kłopoty. Wydawanie monet to symbol czyjejś wdzięczności, która przyniesie Ci później korzyści. Obce lub zagraniczne monety zwiastują pieniądze czy też korzyści materialne związane z jakąś osobą lub zaskakującym powodem. Według sennika monety oznaczają wówczas także spadek. 

Produkowanie monet oznacza, że nie będziesz mieć lekko w życiu. Ich kolekcjonowanie to zapowiedź jakiegoś niezwykłego zajęcia. Skrzynia z monetami to symbol problemów finansowych.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


rona | 5 star star star star star
śniłlo mi sie ze liczyłam monety. było ich naprawde mnostwo - byly wszedzie, a ja miałam je wszystkie policzyc. to było ciezkie zadanie ale nie wiem czy podołałam bo sie obudziłam :)

Przeczytaj również: