Mocz - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o moczu / mocz sennik / znaczenie snu o moczu / sikać sennik / pić mocz we śnie / oddawać mocz sennik

Według sennika mocz we śnie może być traktowany jako pewien symbol. Często jednak zdarza się tak, że sen ten nawiązuje po prostu do faktycznej potrzeby fizjologicznej. Niemniej jednak sen o moczu można interpretować na wiele sposobów – w zależności od całego kontekstu snu.

Sen o moczu to często nawiązanie do procesu oczyszczenia. Sen taki może pojawić się u osób, które wreszcie chcą pozbyć się długo im towarzyszących problemów. 

Oddawanie moczu we śnie może być wyraźnym nawiązaniem do popularnego określenia „olewać coś”. Taki sen może pojawić się u osób, które mają lekceważący stosunek do pewnych spraw, które to z kolei z punktu widzenia innych osób mogą być bardzo ważne.

Sen, w którym sikamy bardzo obficie może zwiastować w realnym życiu nagły wybuch uczuć do pewnej osoby, którą znamy już od bardzo długiego czasu. Jeżeli natomiast widzimy znaną nam osobę, która sika, to może to być znak, że to właśnie ta osoba obdarzy nas uczuciem w realnym życiu.

Widok moczu we śnie często kojarzony jest z groźną chorobą. Dlatego właśnie sen taki interpretuje się jako zwiastun nadchodzącej choroby, która może trwać przez bardzo długi czas.

Jeżeli sen, w którym sikamy jest jednocześnie koszmarem, to jest to zapowiedź sporych problemów rodzinnych lub na gruncie zawodowym. Będą one trudne do przezwyciężenia.

Picie moczu we śnie to natomiast bardzo dobry znak. Jest to bowiem zapowiedź, że po długiej i bardzo trudnej chorobie wreszcie uda nam się powrócić do pełnego zdrowia.

Sen o tym, że moczymy się we własnym łóżku jest często sugestią, aby w pewnych sprawach zachować umiar, ograniczać się, albo też aby zachować wstrzemięźliwość.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: