Mieszkanie - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o mieszkaniu / mieszkanie sennik / znaczenie snu o mieszkaniu / zaniedbane mieszkanie sennik / mieszkanie z dzieciństwa sennik / duże mieszkanie sennik

Według sennika mieszkanie widziane we śnie może bardzo często odnosić się do psychiki osoby śniącej. Jednak istnieją również interpretacje według których sny takie odnosi się do sfery emocjonalnej albo finansowej. Sen o mieszkaniu interpretowany jest różnie w zależności od tego, jakie mieszkanie nam się śni, jak jest wyposażone lub jakiej jest wielkości.

Sen o mieszkaniu, które jest bardzo duże, bogato wyposażone, pełnie przepychu i piękna oznacza, że dążysz do zarobienia dużych pieniędzy, a co bardzo ważne obrałeś odpowiedni kierunek. Przyniesie ci on wszystkie pożądane korzyści.

Mieszkanie małe i bardzo ciasne, niekomfortowe zapowiada, że na swoje wielkie szczęście przyjdzie ci jeszcze bardzo długo czekać, a co więcej będziesz musiał na nie zapracować.

Zaniedbane mieszkanie widziane we śnie nawiązuje do sporych zawirowań w twoim życiu emocjonalnym lub finansowym. Jeżeli w tym zaniedbanym mieszkaniu panuje bardzo duży chaos, znaczy to, że w twoim życiu również takowy panuje.

Sen, w którym to odwiedzasz mieszkanie z dzieciństwa zwiastuje nadejście bardzo dobrych wiadomości. To znak, że pewne twoje działania przyniosą więcej korzyści aniżeli się tego spodziewałeś.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: