Mięso - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o mięsie / mięso sennik / znaczenie snu o mięsie / gotowane mięso sennik / jeść mięso sennik / przyrządzać mięso we śnie

Sen o mięsie czasami bardzo ciężko odnieść w pełni do naszego życia. Według sennika mięso często więc odnosi się bardziej do sfery duchowej w naszym życiu – na przykład do pragnień, albo żądz.

Sen o mięsie, które jemy można odnieść do stanu naszego zdrowia. Jeżeli śnimy bowiem, że jemy bardzo smaczne mięso to jest to znak, ze szybko powrócimy do dobrej formy. Jeżeli natomiast mięso we śnie smakuje okropnie to jest to zapowiedź nieprzyjemnych zdarzeń w naszym życiu.

Zepsute mięso we śnie to dosyć zły znak. Sen taki bowiem zapowiada znaczące pogorszenie stanu zdrowia. Sen ten również może odnosić się do sfery zawodowej – jest to przestroga przed bardzo ryzykownymi interesami, w które nie warto wchodzić.

Sen o mięsie dla osoby, która na co dzień nie je go, to znak, że męczą go spore wyrzuty sumienia.

Jeżeli śni się nam, że bardzo chcemy jeść mięso to znak, że w realnym życiu czeka nas wielka miłość i ogromne uczucie.

Sen, w którym to przyglądamy się daniu, które zostało zrobione z mięsa oznacza, że mamy możliwości awansu w pracy, dlatego warto spełniać w pracy należycie swoje obowiązki, bo to przyniesie nam sporo korzyści.

Solenie mięsa we śnie to ostrzeżenie przed nieodpowiednimi inwestycjami i interesami, które doprowadzą nas do sporych długów.

Gotowane mięso we śnie zwiastuje spore rozterki miłosne. Dla osób w związku to często zapowiedź problemów, które mogą przyczynić się do rozpadu relacji.

Jeżeli we śnie widzisz, że ktoś przyrządza mięso, to w realnym życiu możesz spodziewać się otrzymania bardzo ciekawej oferty pracy.

Sen o tym, że nie możemy pod żadnym pozorem jeść mięsa zapowiada, że czekają nas spore zaszczyty ze strony osób bardzo bogatych, które pomogą nam w wielu sprawach.

Krojone mięso widziane we śnie wskazuje na pewne niezaspokojone potrzeby seksualne. Może to być znak, że zbyt wiele czasu poświęcamy innym sprawom, aniżeli partnerowi, co może przyczynić się do powstania wielu kłopotów w związku.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


dzidzia | 5 star star star star star
jestem wegetarianką i przyśniło mi się mięso... nie wiem czego miałyby dotyczyc te wyrzuty sumienia, ale pewnie niedługo sie dowiem :)

Przeczytaj również: