Mężczyzna - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o mężczyźnie / mężczyzna sennik / znaczenie snu o mężczyźnie / sen o przystojnym mężczyźnie / być bitą przez mężczyznę we śnie

Mężczyzna widziany we śnie to nic nadzwyczajnego. Może to być przecież mąż, ojciec, brat, ksiądz, lekarz. Sen o mężczyźnie więc może mieć znaczenie różne – w zależności od tego kto właśnie nam się śni. Według sennika mężczyzna widziany we śnie to symbol, który tez trzeba interpretować różnie w zależności od tego, czy pojawia się on w marzeniach sennych kobiety, czy też mężczyzny.

Dla kobiety
Sen o przystojnym i pociągającym mężczyźnie to odzwierciedlenie niezaspokojonego popędu seksualnego. Jeżeli natomiast ten mężczyzna to cały czas ta sama osoba, to znaczy to, że kobieta żywi do jakiegoś konkretnego mężczyzny silniejsze uczucia.

Jeżeli kobieta będąca w stałym związku śni o jakimś przystojnym mężczyźnie jest to znak, że znudziła się już swoim obecnym partnerem, jak też całym związkiem.

Jeżeli kobieta śni o mężczyźnie, który w realnym życiu należy do innej kobiety, to jest to sen odzwierciedlający nieszczęście i niespełnienie w miłości.

Sen o mężczyźnie, który jest już mężem kobiety śniącej odzwierciedla zazwyczaj pozytywne emocje w odniesieniu do partnera życiowego.

Jeżeli jednak kobieta śni o tym, że jest bita przez własnego męża to jest to zapowiedź sporych kłopotów i problemów – nie tylko w małżeństwie lub w gronie rodzinnym, ale również na gruncie zawodowym, czy w kwestii zdrowia.

Dla mężczyzny
Jeżeli mężczyźnie śni się inny mężczyzna – wysportowany i mężny, to jest to sygnał, że śniący powinien wreszcie zachowywać się naprawdę tak, jak to przystało na prawdziwego mężczyznę. Często może tu chodzić na przykład o zachowanie, pewność siebie, czy też o ubiór. 

Widok małego chłopca to dla śniącego mężczyzny wyraźna sugestia, że powinien on już w końcu wydorośleć.

Bardzo agresywny mężczyzna to zwiastun sporych problemów i konfliktów z innymi mężczyzną.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: